Menu
Your Cart

LA29-00390

LA29-00390
LA29-00390
LA29-00390
LA29-00390
LA29-00390
LA29-00390
LA29-00390
  • Lumen: 240
  • WAT: 3
  • Voltage: 220-240V
  • Dimension: 16X48
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty250
Warranty2
AdditionalDIMMABLE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT3
EQ WAT20
Voltage220-240V
Technical data
Led typeSMD
CCT3000K
DiffuserPC
Beam angle300
LUMEN240
CRI80
Body details
Dimension16X48
ShapeG9
Cap BaseG9
Description
DescriptionLlambat LED G9 nga LAMBARIO janë poçat më ekonomike në treg dhe i përkasin kategorisë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me llampat e zakonshme. Si produkt primar, poçet LED LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura për ndriçim në çdo mjedis. Sidomos në llambadarët dekorativë, duke dekoruar ambientin e shtëpisë tuaj, restorantin, kafenenë apo edhe dhomën tuaj të gjumit…