Menu
Your Cart

LA29-30240

LA29-30240
LA29-30240
LA29-30240
LA29-30240
LA29-30240
LA29-30240
LA29-30240
  • Lumen: 150
  • WAT: 2
  • Voltage: 12VAC/DC
  • Dimension: 12X37
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty250
Warranty2
Electrical data
Energy ClassA+
WAT2
EQ WAT20
Voltage12VAC/DC
Technical data
Led typeSMD
CCT3000K
DiffuserPC
Beam angle300
LUMEN150
CRI80
Body details
Dimension12X37
ShapeG4
Cap BaseG4
Description
Description LED G4 nga LAMBARIO janë llambat më ekonomike në treg dhe i përkasin kategorisë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me llampat e zakonshme. Si produkt bazë, llamba LED LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura për ndriçim në çdo mjedis. Sidomos në llambadarët dekorativë, duke dekoruar ambientin e shtëpisë, restorantit, kafenes apo edhe dhomën tuaj të gjumit!