Menu
Your Cart

LA29-40390

LA29-40390
LA29-40390
LA29-40390
LA29-40390
LA29-40390
LA29-40390
LA29-40390
  • Lumen: 250
  • WAT: 2.5
  • Voltage: 220-240V
  • Dimension: 16X45
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty 250
Warranty 2
Electrical data
Energy Class A+
WAT 2.5
EQ WAT 40
Voltage 220-240V
Technical data
Led type SMD
CCT 3000K
Diffuser GLASS
Beam angle 300
LUMEN 250
CRI 80
Body details
Dimension 16X45
Shape G9
Cap Base G9
Description
Description Llambat LED G9 nga LAMBARIO janë poçat më ekonomike në treg dhe i përkasin kategorisë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me llampat e zakonshme. Si produkt primar, poçet LED LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura për ndriçim në çdo mjedis. Sidomos në llambadarët dekorativë, duke dekoruar ambientin e shtëpisë tuaj, restorantin, kafenenë apo edhe dhomën tuaj të gjumit…