Menu
Your Cart

LA30-40391

LA30-40391
LA30-40391
LA30-40391
LA30-40391
LA30-40391
LA30-40391
LA30-40391
  • Lumen: 300
  • WAT: 3
  • Voltage: 220-240V
  • Dimension: 16X60
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€
General information
Package Qty 250
Warranty 2
Electrical data
Energy Class A+
WAT 3
EQ WAT 24
Voltage 220-240V
Technical data
Led type SMD
CCT 4200K
Diffuser GLASS
Beam angle 300
LUMEN 300
CRI 80
Body details
Dimension 16X60
Shape G9
Cap Base G9
Description
Description Llambat LED G9 nga LAMBARIO janë poçat më ekonomike në treg dhe i përkasin kategorisë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me llampat e zakonshme. Si produkt primar, poçet LED LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura për ndriçim në çdo mjedis. Sidomos në llambadarët dekorativë, duke dekoruar ambientin e shtëpisë tuaj, restorantin, kafenenë apo edhe dhomën tuaj të gjumit…