Menu
Your Cart

LA35-00410

LA35-00410
LA35-00410
LA35-00410
LA35-00410
LA35-00410
LA35-00410
LA35-00410
  • Lumen: 400
  • WAT: 4
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 35x125
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty 100
Warranty 2
Additional CLEAR
Electrical data
Energy Class A+
WAT 4
EQ WAT 40
Voltage 220V-240V
Technical data
Led type FILAMENT
CCT 3000K
Diffuser GLASS
Beam angle 300
LUMEN 400
CRI 80
Body details
Dimension 35x125
Shape C35T
Cap Base E14
Description
Description Poçet LED filament nga LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura. Shërbejnë për ndriçim në llambadar dekorativ, për dekorimin e ambientit të shtëpisë tuaj, restorantit, kafenes apo edhe dhomës tuaj të gjumit… Me poçet LED nga LAMBARIO shpenzoni 80% më pak energji elektrike dhe keni të garantuar cilësinë, ndriçimin dhe jetëgjatësinë e produktit.