Menu
Your Cart

LA38-00820

LA38-00820
LA38-00820
LA38-00820
LA38-00820
LA38-00820
LA38-00820
LA38-00820
  • Lumen: 800
  • WAT: 8
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 60X105
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€
General information
Package Qty100
Warranty2
AdditionalCLEAR
Electrical data
Energy ClassA+
WAT8
EQ WAT80
Voltage220V-240V
Technical data
Led typeFILAMENT
CCT3000K
DiffuserGLASS
Beam angle300
LUMEN800
CRI80
Body details
Dimension60X105
ShapeA60
Cap BaseE27
Description
DescriptionPoçet LED filament nga LAMBARIO përdoren në ambiente të mbyllura. Shërbejnë për ndriçim në llambadar dekorativ, për dekorimin e ambientit të shtëpisë tuaj, restorantit, kafenes apo edhe dhomës tuaj të gjumit… Me poçet LED nga LAMBARIO shpenzoni 80% më pak energji elektrike dhe keni të garantuar cilësinë, ndriçimin dhe jetëgjatësinë e produktit.