Menu
Your Cart

LB02-01230

LB02-01230
LB02-01230
LB02-01230
LB02-01230
LB02-01230
LB02-01230
LB02-01230
  • Lumen: 900
  • WAT: 12
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 76X170
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty24
Warranty2
IP RatingIP65
Electrical data
Energy ClassA+
WAT12
EQ WAT90
Voltage220V-240V
Technical data
Led typeSMD
CCT6400K
Beam angle120
LUMEN900
CRI>80
Body details
Dimension76X170
ShapeROUND
Body ColourWHITE
MaterialPC
Description
DescriptionLAMBARIO sjell linjën moderne të ndriçimit LED Domelights, ndriçuesit për montim jashtë murit të cilët gjejnë përdorim si ndriçim të jashtëm për mure, gjithashtu mund të përdoren në ambiente të mbyllura në vende me lagështi. Ndriçuesit LED LAMBARIO renditen në mesin e ndriçuesve më ekonomikë në treg. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni 80% më pak energji elektrike!