Menu
Your Cart

LB02-02430

LB02-02430
LB02-02430
LB02-02430
LB02-02430
LB02-02430
LB02-02430
LB02-02430
  • Lumen: 1800
  • WAT: 24
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 93X270
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 16
Warranty 2
IP Rating IP65
Electrical data
Energy Class A+
WAT 24
EQ WAT 190
Voltage 220V-240V
Technical data
Led type SMD
CCT 6400K
Beam angle 120
LUMEN 1800
CRI >80
Body details
Dimension 93X270
Shape ROUND
Body Colour WHITE
Material PC
Description
Description LAMBARIO sjell linjën moderne të ndriçimit LED Domelights, ndriçuesit për montim jashtë murit të cilët gjejnë përdorim si ndriçim të jashtëm për mure, gjithashtu mund të përdoren në ambiente të mbyllura në vende me lagështi. Ndriçuesit LED LAMBARIO renditen në mesin e ndriçuesve më ekonomikë në treg. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni 80% më pak energji elektrike!