Menu
Your Cart

LB02-03012

LB02-03012
LB02-03012
LB02-03012
LB02-03012
LB02-03012
LB02-03012
LB02-03012
LB02-03012
LB02-03012
  • Lumen: 2250
  • WAT: 30
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 102X320
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty10
Warranty2
IP RatingIP65
Electrical data
Energy ClassA+
WAT30
EQ WAT240
Voltage220V-240V
Technical data
Led typeSMD
CCT4200K
Beam angle120
LUMEN2250
CRI>80
Body details
Dimension102X320
ShapeROUND
Body ColourDARK GREY
MaterialPC
Description
DescriptionLAMBARIO sjell linjën moderne të ndriçimit LED Domelights, ndriçuesit për montim jashtë murit të cilët gjejnë përdorim si ndriçim të jashtëm për mure, gjithashtu mund të përdoren në ambiente të mbyllura në vende me lagështi. Ndriçuesit LED LAMBARIO renditen në mesin e ndriçuesve më ekonomikë në treg. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni 80% më pak energji elektrike!