Menu
Your Cart

LB04-01510

LB04-01510
LB04-01510
LB04-01510
LB04-01510
LB04-01510
LB04-01510
LB04-01510
  • Lumen: 1120
  • WAT: 15
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 52X180
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty24
Warranty2
IP RatingIP54
Electrical data
Energy ClassA+
WAT15
EQ WAT140
Voltage220V-240V
Technical data
Led typeSMD
CCT4200K
Beam angle120
LUMEN1120
CRI>80
Body details
Dimension52X180
ShapeROUND
Body ColourWHITE
MaterialPC
Description
DescriptionLAMBARIO sjell linjën moderne të ndriçimit LED Domelights, ndriçuesit për montim jashtë murit të cilët gjejnë përdorim si ndriçim të jashtëm për mure, gjithashtu mund të përdoren në ambiente të mbyllura në vende me lagështi. Ndriçuesit LED LAMBARIO renditen në mesin e ndriçuesve më ekonomikë në treg. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni 80% më pak energji elektrike!