Menu
Your Cart

LB05-01812

LB05-01812
LB05-01812
LB05-01812
LB05-01812
LB05-01812
LB05-01812
LB05-01812
  • Lumen: 1260
  • WAT: 18
  • Voltage: 220V-240V
  • Dimension: 78X230
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€
General information
Package Qty 20
Warranty 2
IP Rating IP65
Electrical data
Energy Class A+
WAT 18
EQ WAT 140
Voltage 220V-240V
Technical data
Led type SMD
CCT 4200K
Beam angle 120
LUMEN 1260
CRI >80
Body details
Dimension 78X230
Shape ROUND-C
Body Colour BLACK
Material PC
Description
Description LAMBARIO sjell linjën moderne të ndriçimit LED Domelights, ndriçuesit për montim jashtë murit të cilët gjejnë përdorim si ndriçim të jashtëm për mure, gjithashtu mund të përdoren në ambiente të mbyllura në vende me lagështi. Ndriçuesit LED LAMBARIO renditen në mesin e ndriçuesve më ekonomikë në treg. Ndriçoni më shumë dhe shpenzoni 80% më pak energji elektrike!