Menu
Your Cart

LB08-01530

LB08-01530
LB08-01530
LB08-01530
LB08-01530
LB08-01530
LB08-01530
LB08-01530
  • Lumen: 5760
  • WAT: 72W
  • Dimension: 500x75
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty10
Warranty2
Electrical data
Energy ClassA+
WAT72W
EQ WAT360
Operation Voltage185-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT3000K,4200K,6400K+RED ,GREEN.BLUE-DIMMABLE CHANGING COLOR
DiffuserPMMA
Beam angle120
LUMEN5760
CRI80
Body details
Dimension500x75
ShapeROUND
MaterialALUMINIUM+PMMA
ModelWIFI APPLICATION WITH REMOTE SMART CEILING LAMP
Description
DescriptionLAMBARIO sjell tendencat e fundit dhe risitë e tregut gjithnjë në hap me kohën, me materialet e zgjedhura dhe modelet speciale. Për të kontrolluar ngjyrat e ndriçimit, mund ta lidhni atë me wi-fi dhe të i ndryshoni ngjyrat me kontrolluesin.