Menu
Your Cart

LB08-01532

LB08-01532
LB08-01532
LB08-01532
LB08-01532
LB08-01532
LB08-01532
LB08-01532
  • Lumen: 5760
  • WAT: 72W
  • Dimension: 500x75
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 10
Warranty 2
Electrical data
Energy Class A+
WAT 72W
EQ WAT 360
Operation Voltage 185-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 3000K,4200K,6400K+RED ,GREEN.BLUE-DIMMABLE CHANGING COLOR
Diffuser PMMA
Beam angle 120
LUMEN 5760
CRI 80
Body details
Dimension 500x75
Shape ROUND
Material ALUMINIUM+PMMA
Model WIFI APPLICATION WITH REMOTE SMART CEILING LAMP
Description
Description LAMBARIO sjell tendencat e fundit dhe risitë e tregut gjithnjë në hap me kohën, me materialet e zgjedhura dhe modelet speciale. Për të kontrolluar ngjyrat e ndriçimit, mund ta lidhni atë me wi-fi dhe të i ndryshoni ngjyrat me kontrolluesin.