Menu
Your Cart

LC01-01

LC01-01
LC01-01
LC01-01
LC01-01
LC01-01
LC01-01
LC01-01
  • WAT: 10W
  • Dimension: 257X104X37
  • Warranty: 2
0.00€

Downloads

Energy
Discharge Time 3 Hours
General information
Package Qty 20
Warranty 2
Electrical data
WAT 10W
Battery BATTERY
Technical data
Led type SMD
CCT 6400K
CRI 80
Body details
Dimension 257X104X37
Material ABS+PC
Model LED EMERGENCY LAMP RECESSED AND SURFACE MOUNTED WITH TEST BUTON IP67
Description
Description Lambario ju paraqet pajisjet e ndriçimit emergjent, me bateri dhe jetëgjatësi prej 3 orësh shkarkimi. LED LAMBARIO ndriçuesit emergjent janë ndriçuesit më ekonomik në treg dhe i përkasin kategorisë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me ndriçuesit e zakonshëm. Ato përdoren në ambiente të mbyllura.