Menu
Your Cart

LC02-01

LC02-01
LC02-01
LC02-01
LC02-01
LC02-01
LC02-01
LC02-01
  • WAT: 8W
  • Dimension: 217.5X61.5
  • Warranty: 2
0.00€

Downloads

Energy
Discharge Time 10 Hours
General information
Package Qty 40
Warranty 2
Electrical data
WAT 8W
Battery 3.7V 1200Mah Lithium Battery
Technical data
Led type SMD
CCT 6400K
CRI 80
Body details
Dimension 217.5X61.5
Material PC
Model Led Rechargeable Lantern Dimmable with USB charger
Description
Description Lambario ju paraqet ndriçuesit emergjent, me bateri dhe jetëgjatësi prej 10 orësh shkarkimi. LAMBARIO sjell ndriçuesit më ekonomik në treg dhe i përkasin kategorisë A, të cilat kursejnë mbi 80% të energjisë elektrike në krahasim me ndriçuesit e zakonshëm të ndriçimit. Gjejnë përdorim në ambiente të mbyllura.