Menu
Your Cart

LD03-00330

LD03-00330
LD03-00330
LD03-00330
LD03-00330
LD03-00330
LD03-00330
LD03-00330
  • Lumen: 100
  • WAT: 2W
  • Voltage: 185V-265V
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty100
Warranty2
IP RatingIP20
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT2W
EQ WAT16W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT6400K
Beam angle120
LUMEN100
CRI>80
Body details
ShapeROUND
MaterialThermoplastic/Aluminium
ModelCABINET LED SPOTLIGHT SURFACE RECESSED
Description
DescriptionSpotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni!