Menu
Your Cart

LD03-00510

LD03-00510
LD03-00510
LD03-00510
LD03-00510
LD03-00510
LD03-00510
LD03-00510
  • Lumen: 30
  • WAT: 1W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 45
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 100
Warranty 2
IP Rating IP20
Additional 52.5
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 1W
EQ WAT 8W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type COB
CCT 4200K
Beam angle 45
LUMEN 30
CRI >80
Body details
Dimension 45
Shape ROUND
Material ALUMINIUM
Model MINI WITH LENS LED DOWNLIGHT
Description
Description Spotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni!