Menu
Your Cart

LD03-00800

LD03-00800
LD03-00800
LD03-00800
LD03-00800
LD03-00800
LD03-00800
LD03-00800
  • Lumen: 100
  • WAT: 3W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 45
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty100
Warranty2
IP RatingIP20
Additional52.5
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT3W
EQ WAT24W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeCOB
CCT3000K
Beam angle90
LUMEN100
CRI>80
Body details
Dimension45
ShapeROUND
MaterialALUMINIUM
ModelMINI LED DOWNLIGHT
Description
DescriptionSpotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni!