Menu
Your Cart

LD32-02031

LD32-02031
LD32-02031
LD32-02031
LD32-02031
LD32-02031
LD32-02031
LD32-02031
  • Lumen: 1400
  • WAT: 20W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 70X125X200
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty50
Warranty2
IP RatingIP20
ColourBLACK
Electrical data
Energy ClassA+
WAT20W
EQ WAT160W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeCOB
CCT6400K
Beam angle30
LUMEN1400
CRI>80
Body details
Dimension70X125X200
MaterialALUMINIUM /Thermoplastic
Type2 WIRES TRACK CONECTION
ModelVolti Led track Light
Description
DescriptionLambario prezanton në treg ndriçuesit e shinave me dizajn të veçantë, të cilët gjejnë përdorim të madh në ambiente të brendshme. Ato përdoren kryesisht në butiqe, duke përqendruar ndriçimin në produkt, mund t i përdorni edhe në kafene, restorante apo kuzhina përreth banakut, duke ndriçuar dhe zbukuruar hapësirën përreth jush.