Menu
Your Cart

LG35-0100

LG35-0100
LG35-0100
LG35-0100
LG35-0100
LG35-0100
LG35-0100
LG35-0100
  • Lumen: 60
  • WAT: 0.5
  • Dimension: 115X100
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Package Qty16
Warranty2
IP RatingIP65
ColourBLACK
Electrical data
WAT0.5
EQ WAT20
Technical data
Led typeSMD
CCT6400K
Beam angle120
LUMEN60
CRI80
Body details
Dimension115X100
MaterialTHERMOPLASTIC
ModelSOLAR GARDEN LAMP WITH SENSOR FOR WALL MOUNTED
Description
DescriptionPërveç teknologjisë LED, LAMBARIO sjell risi në ndriçimin solar (me panel diellor) LED. I papërshkueshëm nga pluhuri, avulli dhe lagështia. Gjithashtu ajo që i bën këta ndriçues edhe më të kërkuar është se ata janë me senzor. Ndriçojeni dhe dekorojeni kopshtin me pamje elegante dhe tërheqëse.
Details3.7V 1500Ma baterry