Menu
Your Cart

LG35-0105

LG35-0105
LG35-0105
LG35-0105
LG35-0105
LG35-0105
LG35-0105
LG35-0105
  • Lumen: 10
  • WAT: 1
  • Dimension: 72x26
  • Warranty: 2
0.00€
General information
Package Qty100
Warranty2
IP RatingIP65
ColourWHITE
Electrical data
WAT1
EQ WAT8
Technical data
Led typeSMD
CCT6400K
Beam angle120
LUMEN10
CRI80
Body details
Dimension72x26
MaterialTHERMOPLASTIC
ModelGarden Lamp Wall Mounted With Sensor Without Battery
Description
DescriptionPërveç teknologjisë LED, LAMBARIO sjell risi në ndriçimin solar (me panel diellor) LED. I papërshkueshëm nga pluhuri, avulli dhe lagështia. Gjithashtu ajo që i bën këta ndriçues edhe më të kërkuar është se ata janë me senzor. Ndriçojeni dhe dekorojeni kopshtin me pamje elegante dhe tërheqëse.
Details3AAA without baterry