Menu
Your Cart

LG35-0106

LG35-0106
LG35-0106
LG35-0106
LG35-0106
LG35-0106
LG35-0106
LG35-0106
  • Lumen: 70
  • WAT: 2.4
  • Dimension: 237x80
  • Warranty: 2
0.00€

Downloads

General information
Package Qty30
Warranty2
IP RatingIP65
ColourWHITE
Electrical data
WAT2.4
EQ WAT19.2
Technical data
Led typeSMD
CCT6400K
Beam angle90
LUMEN70
CRI80
Body details
Dimension237x80
MaterialTHERMOPLASTIC
ModelSOLAR GARDEN LAMP WITH SENSOR FOR WALL MOUNTED
Description
DescriptionPërveç teknologjisë LED, LAMBARIO sjell risi në ndriçimin solar (me panel diellor) LED. I papërshkueshëm nga pluhuri, avulli dhe lagështia. Gjithashtu ajo që i bën këta ndriçues edhe më të kërkuar është se ata janë me senzor. Ndriçojeni dhe dekorojeni kopshtin me pamje elegante dhe tërheqëse.
Details3.7V 1500Ma baterry