Menu
Your Cart

LG37-0100

LG37-0100
LG37-0100
LG37-0100
LG37-0100
LG37-0100
LG37-0100
LG37-0100
  • Lumen: 585
  • WAT: 9W
  • Voltage: 185-265V
  • Dimension: 180x45
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty20
Warranty2
IP RatingIP65
ColourGREY
Electrical data
Energy ClassA+
WAT9W
EQ WAT72
Voltage185-265V
Technical data
SourceLED
CCT4200K
LUMEN585
CRI80
Body details
Dimension180x45
MaterialALUMINIUM
ModelCIRCLE Outdoor Lighting Fixture
Description
DescriptionLAMBARIO, shëndritni më shumë, shpenzoni më pak! Ne paraqesim linjën moderne të ndriçuesve LED që janë montuar jashtë murit dhe gjejnë përdorim si ndriçim i jashtëm për muret dhe mjediset me lagështi.