Menu
Your Cart

LG39-0109

LG39-0109
LG39-0109
LG39-0109
LG39-0109
LG39-0109
LG39-0109
LG39-0109
  • Lumen: 60
  • WAT: 1W
  • Voltage: 185-265V
  • Dimension: 12X50X70
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty100
Warranty2
IP RatingIP65
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT1W
EQ WAT8
Voltage185-265V
Technical data
SourceLED
CCT4200K
LUMEN60
CRI80
Body details
Dimension12X50X70
MaterialPC
ModelAIDA Outdoor Lighting Fixture
Description
DescriptionLAMBARIO, shëndritni më shumë, shpenzoni më pak! Ne paraqesim linjën moderne të ndriçuesve LED që janë montuar jashtë murit dhe gjejnë përdorim si ndriçim i jashtëm për muret dhe mjediset me lagështi.