Menu
Your Cart

LH04-00107

LH04-00107
LH04-00107
LH04-00107
LH04-00107
LH04-00107
LH04-00107
LH04-00107
  • Voltage: 12V/220V
  • Warranty: 5 YEARS
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 50
Warranty 5 YEARS
IP Rating IP20
Electrical data
Voltage 12V/220V
Maximum Watt 50W
Technical data
Mounting Type RECESSED
Body details
Shape ROUND
Body Colour WHITE+CHROME
Material ALUMINIUM
Lampholder Inside GU10
Outside Dimension 128
Cutsize Dimension 90
Model MASO-RND
Description
Description Dekoroni hapësirën tuaj të brendshme me spote LAMBARIO! Me dizajn unik, formë dhe materiale të zgjedhura me kujdes, mos e humbisni asnjëherë rastin e dukjes elegante.