Menu
Your Cart

LH04-03500

LH04-03500
LH04-03500
LH04-03500
LH04-03500
LH04-03500
LH04-03500
LH04-03500
  • Voltage: 12V/220V
  • Warranty: 5 YEARS
0.00€

Downloads

General information
Package Qty20
Warranty5 YEARS
IP RatingIP20
Electrical data
Voltage12V/220V
Maximum Watt3X50W
Technical data
Mounting TypeRECESSED
Body details
ShapeSQUARE
Body ColourWHITE+BLACK
MaterialALUMINIUM
Lampholder InsideGU10
Cutsize Dimension85X265
ModelLIDO-SQR-S-3
Description
DescriptionDekoroni hapësirën tuaj të brendshme me spote LAMBARIO! Me dizajn unik, formë dhe materiale të zgjedhura me kujdes, mos e humbisni asnjëherë rastin e dukjes elegante.