Menu
Your Cart

LH07-50200

LH07-50200
LH07-50200
LH07-50200
LH07-50200
LH07-50200
LH07-50200
LH07-50200
  • Voltage: 12V/220V
  • Warranty: 5 YEARS
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 40
Warranty 5 YEARS
IP Rating IP20
Electrical data
Voltage 12V/220V
Maximum Watt 50W
Technical data
Mounting Type PENDANT
Body details
Shape ROUND
Body Colour WHITE
Material ALUMINIUM
Lampholder Inside GU10
Model PENDANT
Description
Description Dekoroni hapësirën tuaj të brendshme me spote LAMBARIO! Me dizajn unik, formë dhe materiale të zgjedhura me kujdes, mos e humbisni asnjëherë rastin e dukjes elegante.