Menu
Your Cart

LN10-00710

LN10-00710
LN10-00710
LN10-00710
LN10-00710
LN10-00710
LN10-00710
LN10-00710
  • Lumen: 720
  • WAT: 8W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 23X572
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 30
Warranty 2
IP Rating IP20
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 8W
EQ WAT 64W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 4200K
Beam angle 120
LUMEN 720
CRI >80
Body details
Dimension 23X572
Material Thermoplastic
Model LEDLINE T5 Led Linear Light with Switch
Description
Description Dritat lineare LED përdoren gjerësisht në ambiente të brendshme. Si një produkt LED, ata kursejnë energji 80%. Zakonisht përdoren në korridore dhe zyra, dyqane dhe shtëpi.