Menu
Your Cart

LN10-01130

LN10-01130
LN10-01130
LN10-01130
LN10-01130
LN10-01130
LN10-01130
LN10-01130
  • Lumen: 1100
  • WAT: 12W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 23X872
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 30
Warranty 2
IP Rating IP20
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 12W
EQ WAT 96W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 6400K
Beam angle 120
LUMEN 1100
CRI >80
Body details
Dimension 23X872
Material Thermoplastic
Model LEDLINE T5 Led Linear Light with Switch
Description
Description Dritat lineare LED përdoren gjerësisht në ambiente të brendshme. Si një produkt LED, ata kursejnë energji 80%. Zakonisht përdoren në korridore dhe zyra, dyqane dhe shtëpi.