Menu
Your Cart

LN21-00630

LN21-00630
LN21-00630
LN21-00630
LN21-00630
LN21-00630
LN21-00630
LN21-00630
  • Lumen: 1440
  • WAT: 18W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 74.8x25x600
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 30
Warranty 2
IP Rating IP20
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 18W
EQ WAT 180W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 6400K
Beam angle 120
LUMEN 1440
CRI >80
Body details
Dimension 74.8x25x600
Material ALUMINIUM+PC
Model PROLINE E Led linear Light
Description
Description Ndriçuesit linearë LED janë ndriçues, të cilët përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Ato janë një linjë e veçantë që mund të përdoret nga dizajnerët për ndriçim profesional të lokaleve dhe bizneseve të ndryshme.