Menu
Your Cart

LN22-01210

LN22-01210
LN22-01210
LN22-01210
LN22-01210
LN22-01210
LN22-01210
LN22-01210
  • Lumen: 3200
  • WAT: 40W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 70X1185
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 25
Warranty 2
IP Rating IP20
Colour BLACK
Electrical data
Energy Class A+
WAT 40W
EQ WAT 320W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 4200K
Beam angle 120
LUMEN 3200
CRI >80
Body details
Dimension 70X1185
Material ALUMINIUM+PC
Model LINEARLINE Led Linkable Fixture
Description
Description Lidhëset ose këndet vendosen për të lidhur ndriçuesit lineare në kënde të ndryshme duke mbushur boshllëkun dhe duke lehtësuar lidhjen mes tyre.