Menu
Your Cart

LN23-00600

LN23-00600
LN23-00600
LN23-00600
LN23-00600
LN23-00600
LN23-00600
LN23-00600
  • Lumen: 160
  • WAT: 3W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 70X55
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty40
Warranty2
IP RatingIP20
ColourBLACK
Electrical data
Energy ClassA+
WAT3W
EQ WAT24W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT3000K
Beam angle120
LUMEN160
CRI>80
Body details
Dimension70X55
MaterialALUMINIUM+PC
ModelLINEARLINE Triangle Led Linkable Fixture
Description
DescriptionLidhëset ose këndet vendosen për të lidhur ndriçuesit lineare në kënde të ndryshme duke mbushur boshllëkun dhe duke lehtësuar lidhjen mes tyre.