Menu
Your Cart

LN23-00630

LN23-00630
LN23-00630
LN23-00630
LN23-00630
LN23-00630
LN23-00630
LN23-00630
  • Lumen: 160
  • WAT: 3W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 70X55
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 40
Warranty 2
IP Rating IP20
Colour BLACK
Electrical data
Energy Class A+
WAT 3W
EQ WAT 24W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 6400K
Beam angle 120
LUMEN 160
CRI >80
Body details
Dimension 70X55
Material ALUMINIUM+PC
Model LINEARLINE Triangle Led Linkable Fixture
Description
Description Lidhëset ose këndet vendosen për të lidhur ndriçuesit lineare në kënde të ndryshme duke mbushur boshllëkun dhe duke lehtësuar lidhjen mes tyre.