Menu
Your Cart

LP08-02410

LP08-02410
LP08-02410
LP08-02410
LP08-02410
LP08-02410
LP08-02410
LP08-02410
  • Lumen: 2250
  • WAT: 30W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 135
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty20
Warranty2
IP RatingIP20
Additional165
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT30W
EQ WAT240W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT4000K
Beam angle90
LUMEN2250
CRI>80
Body details
Dimension135
ShapeROUND
MaterialALUMINIUM
ModelSHOPLIGHT SMD WITH LENS LED DOWNLIGHT
Description
DescriptionSpotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni!