Menu
Your Cart

LP11-31800

LP11-31800
LP11-31800
LP11-31800
LP11-31800
LP11-31800
LP11-31800
LP11-31800
  • Lumen: 1440
  • WAT: 18W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 150.9X149X26.
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty60
Warranty2
IP RatingIP20
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT18W
EQ WAT180W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT3000K
Beam angle120
LUMEN1440
CRI>80
Body details
Dimension150.9X149X26.6
MaterialTHERMOPLASTIC/ALUMINIUM
ModelSURFACE AND RECESSED ROUND WITHOUT FRAME PANEL LIGHT
Description
DescriptionLAMBARIO tashmë sjell në treg panelet e modeleve më inovative, me dizajne dhe forma unike, me mundësinë e montimit brenda dhe jashtë murit. Panelet LED janë ndriçues që përdoren gjerësisht në ambiente të mbyllura. Si një produkt LED, ato kursejnë energji deri në 80%. Panelet zakonisht përdoren në zyra, shkolla, restorante, hotele.