Menu
Your Cart

LP14-30630

LP14-30630
LP14-30630
LP14-30630
LP14-30630
LP14-30630
LP14-30630
LP14-30630
  • Lumen: 840
  • WAT: 7W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 89.3
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty40
IP RatingIP20
Additional113
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT7W
EQ WAT70W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT5000K
Beam angle120
LUMEN840
CRI>80
Body details
Dimension89.3
ShapeROUND
MaterialThermoplastic/Aluminium
ModelHITECH LED DOWNLIGHT
Description
DescriptionSpotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni!