Menu
Your Cart

LP14-31230

LP14-31230
LP14-31230
LP14-31230
LP14-31230
LP14-31230
LP14-31230
LP14-31230
  • Lumen: 1080
  • WAT: 9W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 104.3
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 40
IP Rating IP20
Additional 125
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 9W
EQ WAT 90W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 5000K
Beam angle 120
LUMEN 1080
CRI >80
Body details
Dimension 104.3
Shape ROUND
Material Thermoplastic/Aluminium
Model HITECH LED DOWNLIGHT
Description
Description Spotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni!