Menu
Your Cart

LP14-31800

LP14-31800
LP14-31800
LP14-31800
LP14-31800
LP14-31800
LP14-31800
LP14-31800
  • Lumen: 2160
  • WAT: 18W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 144.3
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty40
IP RatingIP20
Additional170
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT18W
EQ WAT180W
Voltage185V-265V
Technical data
Led typeSMD
CCT3000K
Beam angle120
LUMEN2160
CRI>80
Body details
Dimension144.3
ShapeROUND
MaterialThermoplastic/Aluminium
ModelHITECH LED DOWNLIGHT
Description
DescriptionSpotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni!