Menu
Your Cart

LP14-31810

LP14-31810
LP14-31810
LP14-31810
Risi
LP14-31810
LP14-31810
LP14-31810
LP14-31810
  • Lumen: 2160
  • WAT: 18W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 144.3
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 40
IP Rating IP20
Additional 170
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 18W
EQ WAT 180W
Voltage 185V-265V
Technical data
Led type SMD
CCT 4000K
Beam angle 120
LUMEN 2160
CRI >80
Body details
Dimension 144.3
Shape ROUND
Material Thermoplastic/Aluminium
Model HITECH LED DOWNLIGHT
Description
Description Spotet LED LAMBARIO janë me dizajn delikat, forma perfekte dhe materiale me cilësi të lartë. Ato shërbejnë për të ndriçuar dhe dekoruar ambientet e brendshme, qoftë brenda shtëpisë, restorantit, zyrave, apo kudo që dëshironi të shkëlqeni dhe dekoroni!