Menu
Your Cart

LP17-06600

LP17-06600
LP17-06600
LP17-06600
LP17-06600
LP17-06600
LP17-06600
LP17-06600
  • Lumen: 3200
  • WAT: 40W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 595X595
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 6
Warranty 2
IP Rating IP65
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 40W
EQ WAT 200W
Voltage 185V-265V
Power Factor 90
Technical data
Led type SMD
CCT 3000K
Diffuser PMMA
Beam angle 120
LUMEN 3200
CRI >80
Body details
Dimension 595X595
Material ALUMINIUM
Model PANEL LED RECESSED IP65
Description
Description LAMBARIO paraqet produktet më inovative, këtë herë LED panele të mëdha me shkallë mbrojtjeje IP 65, të cilat janë për t’u përdorur në ambiente të jashtme dhe me lagështi. Produktet LED kursejnë deri në 80% energji. Ato zakonisht përdoren në zyra, shkolla, salla konferencash, spitale, zyra të specializuara mjekësore…