Menu
Your Cart

LT46-09132

LT46-09132
LT46-09132
LT46-09132
LT46-09132
LT46-09132
LT46-09132
LT46-09132
  • Lumen: 14000
  • WAT: 100W
  • Dimension: 290x118.5x171
  • Warranty: 5YEAR WARRANTY /
  • Energy Class: A+
0.00€
General information
Package Qty 1
Warranty 5YEAR WARRANTY / 140LM/WATT
IP Rating IP65
Colour DARK GREY
Electrical data
Energy Class A+
WAT 100W
EQ WAT 1000
Operation Voltage 85V-265V
Power Factor 95
Technical data
Led type SMD
CCT 6000K
Beam angle 90
LUMEN 14000
CRI 80
Body details
Dimension 290x118.5x171.5
Material ALUMINIUM/PC
Model HIGHPO Led High Bay
Description
Description Dritat për tavane të lartë LED LAMBARIO janë rezistente ndaj ujit dhe përdoren gjerësisht jashtë në ambiente me lagështi. Përdoren kryesisht në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri .. Duke pasur parasysh cilësinë e lartë, këto ndriçues janë bërë një pjesë e pashmangshme e projekteve të mëdha për ndriçimin profesional profesional. Lehtë për tu montuar, me dizajn estetik.