Menu
Your Cart

LT47-09422

LT47-09422
LT47-09422
LT47-09422
LT47-09422
LT47-09422
LT47-09422
LT47-09422
  • Lumen: 13500
  • WAT: 150W
  • Dimension: 763x46x124.6
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty 6
Warranty 2
IP Rating IP65
Colour WHITE
Electrical data
Energy Class A+
WAT 150W
EQ WAT 800
Operation Voltage 185V-265V
Power Factor 90
Technical data
Led type SMD
CCT 4500K
Beam angle 110
LUMEN 13500
CRI 80
Body details
Dimension 763x46x124.6
Material ALUMINIUM/TEMPERED GLASS
Model BPLINE LED LINEAR HIGH BAY
Description
Description Me dizajn estetik, dhe të lehta në montim LAMBARIO ju prezanton ndriçuesit linear rezistente ndaj ujit, përdoren gjerësisht në ambiente me lagështi. Gjejnë përdorim në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri ... Duke pasur parasysh cilësinë e lartë, këto ndriçues janë bërë një pjesë e pashmangshme e projekteve të mëdha për ndriçimin profesional profesional.