Menu
Your Cart

LT49-05022

LT49-05022
LT49-05022
LT49-05022
LT49-05022
LT49-05022
LT49-05022
LT49-05022
  • Lumen: 10000
  • WAT: 100W
  • Dimension: 253x29x84
  • Warranty: 2 Year Warranty 1
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty6
Warranty2 Year Warranty 100Lm/W
IP RatingIP65
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT100W
EQ WAT1000
Operation Voltage185V-265V
Power Factor95
Technical data
Led typeSMD
CCT3000K
Beam angle120
LUMEN10000
CRI80
Body details
Dimension253x29x84
MaterialALUMINIUM/GLASS TEMPERED
ModelUfo Slim Led High Bay
Description
DescriptionDritat për tavane të lartë LED LAMBARIO janë rezistente ndaj ujit dhe përdoren gjerësisht jashtë në ambiente me lagështi. Përdoren kryesisht në hapësira me tavane të larta si depo, fabrika, industri .. Duke pasur parasysh cilësinë e lartë, këto ndriçues janë bërë një pjesë e pashmangshme e projekteve të mëdha për ndriçimin profesional profesional. Lehtë për tu montuar, me dizajn estetik.