Menu
Your Cart

LT60-02010

LT60-02010
LT60-02010
LT60-02010
LT60-02010
LT60-02010
LT60-02010
LT60-02010
  • Lumen: 1600
  • WAT: 20W
  • Voltage: 185V-265V
  • Dimension: 150x110x27
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+

  • Youtube Manual i montimit
0.00€

Downloads

General information
Package Qty40
Warranty2
IP RatingIP65
ColourWHITE
Electrical data
Energy ClassA+
WAT20W
EQ WAT160
Voltage185V-265V
Power Factor0.9
Technical data
Led typeSMD
CCT4200K
Beam angle110
LUMEN1600
CRI80
Body details
Dimension150x110x27
MaterialALUMINIUM/TEMPERED GLASS
ModelSMARTLINE LED FLOODLIGHT
Description
DescriptionLAMBARIO LEDreflektorët e hollë (slimline) janë rezistent ndaj ujit, ato përdoren gjerësisht jashtë në ambiente me lagështi. Me një dizajn të veçantë, material i zgjedhur me cilësi të lartë dhe fuqi unike të ndriçimit. Reflektorët LAMBARIO përdoren kryesisht në mure ose tavane në parkingje, në oborre. Si produkt LED, ata kursejnë energji deri në 80%, renditen në klasën e parë A .