Menu
Your Cart

LT65-05030

LT65-05030
LT65-05030
LT65-05030
LT65-05030
LT65-05030
LT65-05030
LT65-05030
  • Lumen: 3500
  • WAT: 50W
  • Voltage: WITH BATTERRY
  • Dimension: 227x295x43
  • Warranty: 2
  • Energy Class: A+
0.00€

Downloads

General information
Package Qty4
Warranty2
IP RatingIP65
ColourBLACK
Electrical data
Energy ClassA+
WAT50W
EQ WAT500
VoltageWITH BATTERRY AND SOLAR CHARGING
Power Factor0.9
Technical data
Led typeSMD
CCT6400K
Beam angle110
LUMEN3500
CRI80
Body details
Dimension227x295x43
MaterialALUMINIUM/TEMPERED GLASS
ModelSOLARLINE LED FLOODLIGHT
Description
DescriptionLAMBARIO sjell reflektorët LED në një nivel më të lartë të teknologjisë. Përveç që janë rezistent ndaj ujit, përdoren gjerësisht jashtë në ambiente me lagështi, tani ju paraqesim reflektorët me panel diellor (solar), i cili përmban bateri dhe senzor.